O nas

 GO-leasing jest ogólnopolską siecią niezależnych brokerów leasingu.

Działamy na rynku od 7 lat, w tej chwili w 60 oddziałów w całej Polsce. Jesteśmy autoryzowanym partnerem 37 firm leasingowych, są to sprawdzone i renomowane firmy leasingowe i banki – dzięki temu wiemy, gdzie otrzymasz leasing najkorzystniej.  

Mamy dostęp do bardzo szerokiej oferty leasingu i wybieramy naszym Klientom najbardziej korzystne rozwiązania dopasowane do ich oczekiwan i potrzeb.

Firmy, z którymi współpracujemy to m.in.: AEROleasing, akf leasing,  ALIOR Leasing, ATHLON Leasing, AVIS Lease, PKO Leasing (dawniej: Bankowy Fundusz Leasingowy), BETAD Leasing, BNP PARIBAS Leasing, BREWE Leasing, BPS Leasing, COFIDIS mLeasing (dawniej BRE Leasing), EFL (Europejski Fundusz Leasingowy), ENERGO-UTECH SA, FGA Leasing, Grenke Leasing, Finserv Leasing, Idea Getin Leasing, IKB Leasing, Impuls Leasing,  Internetowy Fundusz Leasingowy, LeaseLink Leasing, Leasing Plus, Leasing Polski, Masterlease (Futura Leasing), Millennium Leasing, Mleasing, MY ARVAL, ORIX, Pekao Leasing,  Santander Leasing, SGB Leasing, SG Equipment Leasing (Societe Generale), Siemens Finance, Stefczyk Leasing, VEHIS i inne

W ofercie mamy dodatkowe uslugi wspierające Naszych Klientów:

1. Usługi faktoringowe 

2. Rozłozenie ubezpieczeń na wygodne niskie raty przez mi.in. Smart11

3. Ubezpieczenie GO GAP, któe można zawżeć w dowolnym momoencie, bez względu na formę zakupu auta.

4. Współpracujemy z DEKRA Polska w zakresie oględzin oraz wycen pojazdów, maszyn i urządzeń.

 

Jesteśmy niezależną firmą, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Naszych Klientów bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu jakie są obecnie dostępne na rynku.

Nasza pomoc nic nie kosztuje, oferujrmy pomoc nie pobierając za to żadnych prowizji od Klientów. 

Więcej o naszej firmie: http://go-leasing-360.pl

Czym się wyróżniamy?

  • Kompleksowa obsługa Klientów od pierszego kontaktu do zakończenia umowy leasingu.

Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.

  • Codzienna aktualizacja informacji oraz bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku.

Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.

  • 100% skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków.

Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu. 

  • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty 

– także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych. Nasza wiedza w tym zakresie pozwala na osiągnięcie maksimum korzyści dla Firm naszych Klientów. 

  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce.

Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!

  • Gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Nasi doradcy przechodzą sysytematycznie wszelkie szkolenia  z zakresu nie tylko znajomości ofert firm leasingowych ale również z zakresu bezpieczenstawa i poufności przeprowadzania transakcji.

  • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski.

Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce